faranote
فرانوت
search

درباره ما

فرانوت سخنی به وسعت یک دنیا

فضای مجازی از آغاز تاکنون دچار تغییر و تحولات شگرفی بوده و هست. نوآوری ها و خلاقیت ها و همچنین قابلیت های وسیع و فراوان اینترنت، ضمن جذب هرچه بیشتر و وسیع تر مخاطبان در حوزه های مختلف اعم از آموزشی، سرگرمی و ...، زمینه را برای حضور افراد به شکل حرفه ای تر و کسب درآمد از دنیای مدرن فراهم کرده است. به علاوه، دسترسی آسان به اینترنت باعث شده تا جابجایی، کسب اطلاعات، ارتباطات، آموزش و .... در مدت زمان کوتاه تر و با سرعت بیشتری انجام گیرد.

فضای اینترنت و استفاده گسترده از آن، دنیای کسب و کار را هم دچار تغییرات اساسی کرده، و ما شاهد پدیده ای به نام «جهانی شدن» هستیم. امروزه کسب و کارها محدود به کشور خاصی نیستند و با کنار گذاشتن مرزهای جغرافیایی، محصولات و خدمات خود را به سرتاسر دنیا معرفی میکنند. از آنجا که متقاضیان محصول و خدمات قبل از انتخاب، از فضای مجازی به عنوان ابزاری برای کسب اطلاعات مورد نیاز خود استفاده میکنند، صاحبان کسب و کارها توجه جدی تری به فضای مجازی پیدا کرده و ضمن ارائه خدمات با کیفیت، تلاش می کنند تا به عالی ترین شیوه ممکن و مؤثر، رضایت مخاطبان و متقاضیانشان را جلب نموده و بهترین نتیجه را کسب کنند.

در حوزه کسب و کارهای مربوط به زبان های خارجی، از آن جهت که بیشترین بهره گیران و متقاضیان یادگیری، ترجمه، مهاجرت و غیره، در سنین ۱۴ تا ۴۰ سال هستند، لذا این افراد بیش از دیگر گروه های سنی، با فضای مجازی - در این حوزه – در ارتباط می باشند. به عنوان مثال، زبان انگلیسی (و به دنبال آن دیگر زبان های رایج مانند آلمانی، ترکی و فرانسه، به لحاظ اهمیت و نیاز به یادگیری آن ها در مشاغل مختلف) یک امر ضروری و مهم است. بر طبق گزارشی از Global English، ۸۳ درصد از افراد شاغل بر این باورند که فقدان مهارت زبانی، اثرات منفی بر روی فروش، سودآوری و کارایی حرفه آنها داشته است. بنابراین، حوزه آموزش زبان بویژه آموزش زبان انگلیسی، و جایگاه آن در دنیای مجازی روز به روز جدی تر شده و متخصصین این حوزه اعم از معلم های زبان، اساتید دانشگاه ها، آموزشگاه های زبان، مترجمین و سایر افراد مرتیط، به دنبال آن هستند تا سریع ترین و مؤثرترین شیوه های آموزشی را به متقاضیان ارائه کنند

لینگو

ایده فرانوت بر همین پایه و با پیشرفت روز افزون اینترنت و شبکه های مجازی شکل گرفت. فرانوت برآن است تا همواره بتواند نیاز های متعدد و رو به افزایش مخاطبین خود چه به عنوان صاحبین کسب و کارهای مرتبط و چه به عنوان متقاضی استفاده از خدمات مربوطه را به شکلی شایسته برطرف نماید. حال سؤال این است که چگونه؟

معرفی بهتر

اولین قدم بعد از راه اندازی کسب و کارها، معرفی خدمات، امکانات و مزیت های خود نسبت به سایر رقبا برای جذب مخاطبان به سوی خود است. پس می توان گفت که صاحبان کسب و کار به سمت «تبلیغ» اما از نوع مؤثر و کم هزینه آن می روند. از آنجا که دسترسی به اینترنت آسان تر است، تبلیغات در چنین بستری به شکل وسیع تر، جذاب تر، موفق تر و پربازده تر صورت می گیرد. فرانوت با توجه به حضور تخصصی خود در حوزه کسب و کارهای مرتبط با زبان های خارجی (آموزش زبان، مهاجرت و غیره) به عنوان اولین مرجع همراه با ضریب اعتماد بالای مخاطبان، مورد بهره برداری متقاضیان استفاده از خدمات زبان های خارجی قرار می گیرد. لذا این امکان برای صاحبان کسب و کار فراهم می شود تا در فرانوت محصولات و خدمات خود را در حوزه زبان های خارجی معرفی کرده و شاهد نتایج مثبت و قابل توجهی باشند.

رشد روز افزون کسب و کار به شیوه ای نوین

یکی از موضوعات بسیار مهم و حیاتی برای صاحبان کسب و کار در فضای مجازی این است که بتوانند خدماتشان را به سریع ترین شکل و بدون هیچگونه مشکلی به متقاضیان خود ارائه کنند. فرانوت با در اختیار گذاشتن فضایی تماماً اختصاصی و انحصاری به مدرسین (زبان های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ...)، شرکت ها، آموزشگاه های زبان، دفترهای وکالت در امور مهاجرت و غیره مخاطبین را به سمت صفحه اختصاصی آنها هدایت می نماید. به عنوان مثال، کسی که می خواهد زبان جدید یاد بگیرید، از طریق فرانوت ضمن دست یابی به اطلاعات مؤسسات، بهترین آموزشگاه را در سریع ترین زمان ممکن پیدا خواهد کرد.

همچنین افرادی که به دنبال گرفتن مدارک عالیه در حوزه زبان های خارجی مانند تافل، آیلتس و ... هستند، اما اطلاعات کافی و مناسب برای مراجعه به مؤسساتی که در حیطه آزمون های زبان هستند ندارند، فرانوت لیست کاملی از موسسات را در اختیار آنها می گذارد تا بتوانند به راحتی بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند.

کسانی که مدرس زبان هستند، در فضایی که فرانوت در اختیار آنها می گذارد می توانند رزومه تحصیلی و کاری خود را ضمیمه اطلاعات کاربری کنند تا از این طریق بتوانند زبان آموزان را به راحتی پیدا کنند.

ارتباط مستمر با مخاطبین

ارائه دهندگان محصولات و خدمات همواره این دغدغه را داشته و دارند که به شکل مستمر و بی واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشند، و همیشه به دنبال کانال ارتباطی مؤثر جهت تماس با متقضیان خود هستند. فرانوت با فراهم کردن شبکه ای از ارتباطات مستقیم می تواند این نیاز اساسی را به شکلی شایسته برطرف نماید. در این راستا، سرعت انتقال پیام ها و عدم هرگونه تاخیر در ارسال اطلاعات از مزایای اصلی حضور در فرانوت به حساب می آید.

نظر سنجی

مسلماً هرکدام از مصرف کنندگان خدمات و محصولات نیازمند این هستند که بتوانند به راحتی نظرات و خواسته های خود را به صاحبان کسب و کارها منتقل کنند و در کنار آن از نظرات دیگر مشتریان نیز آگاهی پیدا کنند. از طرف دیگر این مسأله برای صاحبان حرفه نیز با اهمیت است زیرا این امکان را به آنها می دهد تا با اطلاع از خواسته های مشتریان خود، خدمات بهتری را به آنها ارائه کرده و باعث افزایش رضایت مخاطبانشان شوند. فرانوت با در اختیار گذاشتن فضایی مرتبط به عنوان «تالار گفتگو» این امکان را برای کسب و کارها به نحوی صحیح و فعال ایجاد می نماید.